EXLUZIVNÍ PRODEJ STAVEBNÍCH PARCEL A RODINNÝCH DOMŮ

PLANÁ NAD LUŽNICÍ, Nad Hejtmanem

Lokalita:

Planá nad Lužnicí směrem na Strkov. Přesný název lokality: Nad Hejtmanem. Zde probíhá již několik let výstavba rodinných domů na zasíťovaných stavebních parcelách. Okolí tvoří rodinná zástavba, lesy a rybník Hejtman. Na tomto místě je reálné najít velmi příjemné prostředí pro příjemné bydlení.
Město Planá nad Lužnicí má kompletní občanskou vybavenost. Dostupnou MHD i ČSD do města Tábora vzdáleného přibližně 6km. Nachází se zde škola, školka, pošta, zdravotní středisko, zubní ordinace, lékárna. Planá nad Lužnicí poskytuje velké sportovní i kulturní vyžití.

Popis pozemku:

Stavební parcely jsou kompletně zasíťované: EI, plyn, vodo, kana. O různých velikostech cca 600m2 a cca 1000m2.
Váš dům si lze navíc vybrat v realitní kanceláři z nepřeberného množství v katalogu domů montovaných domů nebo Vám zajistíme projekt dle vašich požadavků s výstavbou na klíč. Cenové rozpětí od cca 1.500.000,- Kč do cca 5.500.000,- Kč. Při vlastních stavebních pracích se ceny určují individuálně.
V ceně pozemku jsou zahrnuty již příjezdové komunikace, včetně osvětlení lokality. Rodinné domy s garancí výstavby a předání domu do cca 1/2 - 1 roku od podpisu objednávky.

Garance platby za dům, až do doby převzetí hotové stavby. Vždy pouze za dokončené etapy. Žádné platby předem.

Financování hypotékou pro Vás zajistila realitní kancelář - zvýhodněné hypotéční úvěry

Upozornění:Informace uveřejněné na našich webových stránkách maji pouze informativní charakter a RK Centrum si proto vyhrazuje právo jejich změny.